X

 

 Používané Technologie

K vývoji našich produktů používáme vývojové nástroje, ve kterých se dobře orientujeme a které považujeme za vysoce kvalitní a bezpečné. Také jsme schopni pracovat se starších vývojových nástrojích, pokud je vaše aplikace v některém z těchto vývojovém prostředí napsána.

 

Používané vývojové nástroje:

  • Microsoft Visual Studio - C#, ASP.NET, NET.Core
  • Navision, Business Central, C-SIDE
  • Microsoft CRM, SalesForce Apex, C#
  • Visual FoxPro
  • Microsoft SQL Server
  • Javascript, html

 

Microsoft Visual Studio

Visual Studio poskytuje pokročilé vývojové nástroje, ladicí funkce, funkce pro práci s databázemi a pro rychlou tvorbu špičkových aplikací různých typů. Obsahuje vizuální návrháře pro rychlý vývoj s využitím .NET Framework. Visual Studio nabízí vývojářům všechny nástroje a podporu frameworku, které jsou zapotřebí k vytváření skvělých webových aplikací využívajících technologii AJAX. Díky vysoce funkčním frameworkům je možno snadno budovat klientské i klientské webové aplikace, integrované s libovolným datovým úložištěm, běžící v kterémkoliv moderním prohlížeči a s plným přístupem k aplikačním službám ASP.NET a k platformě Microsoft.

 

Microsoft Bussines Solution - Navision, Business Central

Jsme schopni programovat a konfigurovat váš nový nebo stávající systém v Navisionu!

O systému Navision

Je otevřený ERP systém pro komplexní řízení středně velkých podniků, které kladou velký důraz na flexibilitu. Součástí systému jsou standardní moduly pro kompletní zpracování prodeje, nákupu, komunikace s dodavateli, odběrateli apod.

Navision je také především konstruován k zpacování analýz úspěšného obchodu snadno - pomocí vestavěných nástrojů k tomu určených.

Výhoda Navisionu oproti jiným systémům je jeho procesní otevřenost - tedy můžeme upravovat přímo zdrojový kód (logiku programu), abychom podchytily všechny existující specifické procesy v organizaci.

Business Central

Microsoft Dynamics 365 Business Central je komplexní řešení pro řízení podniku, které pomáhá malým a středně velkým společnostem propojit jejich finanční, prodejní, servisní a provozní týmy v rámci jediné, snadno použitelné aplikace.

S informačním systémem Navision máme bohaté mnohaleté zkušenosti ať už s úpravou standartního systému o novou firemní logiku, tak s napojením Navisionu na intranetové a internetové obchody.